klemantis.cz na facebooku

Luxusní prsten Had a Jablko - hnědý jantar R1587IS

domů malý   Klemantis.cz
Tento produkt je momentálně nedostupný a nelze jej objednat.

Značka: Silvego
Kód: KLR1587IS
Skladem: Nedostupný (není a nebude)
Záruční doba: 24 měsíců
DPH: 21%
Vytisknout Luxusní prsten Had a Jablko - hnědý jantar R1587IS Poslat Luxusní prsten Had a Jablko - hnědý jantar R1587IS emailem

| Sdílejte s přáteli

 

Parametry Luxusní prsten Had a Jablko - hnědý jantar R1587IS

Druh kamene Jantar
Materiál Stříbro 925
Typ s kameny
Určení Dámský
Velikost prstenu obvod 50 mm
Luxusní originální stříbrné šperky a prsteny s polodrahokamy - pravý přírodní Jantar.

Stříbrný prsten s motivem "Had a jablko" je dekorován přírodním pravým Jantarem. Tento vzácny kámen je v prstenu důmyslně zasazen a září na všechny strany.Hnědá barva kamínku a originální design působí uměleckým dojmem. Prsten se nádherně vyjímá na ženské ruce. Zaujme hned na první pohled a ani druzí z něj nespustí zrak. Pokud jste ženou, která má ráda originální šperky, potom vám doporučujeme tento prsten.
Ryzost: stříbro 925 bez rhodiování.
Šířka prstenu: 2 - 18 mm

Něco o Jantaru:

Jantar :Název je podle arabského ,,anbar".
Průhlednost: průhledný až neprůsvitný
Lesk: pryskyřičný - matný, mastný
Tvrdost: 2 - 2,5

,,Zlato severu" takto byl někdy v minulosti označován jantar. Tajemný původ a teplá, zlatavá krása jantaru upoutávaly člověka po tisíce let. Jantar je ztvrdlá přiskyřice stromů. Většina jantarů je zlatožluté až zlatooranžové barvy, avšak byl nalezen i zelený, červený, fialový a černý jantar. Jak jantar vzniká? Kůra stromu musí být nejdříve nějakým způsobem narušena -- ulomí se větev, je poškozen kmen nebo je strom napaden dřevokaznými brouky. Na povrch vytéká lepkavá pryskyřice, která má uzavřít poškozené místo. Hmyz nebo jiní malí tvorové mohou nešťastnou náhodou uvíznout v pryskyřici, která je nakonec úplně obalí. Na rozdíl od mízy, jež je tvořena vodou a výživnými látkami, pryskyřice obsahuje terpeny, alkoholy a estery. Zdá se, že tyto chemické látky působí jako sušidlo a antibiotikum. Uvězněný hmyz nebo rostlina jsou tudíž v jantaru zakonzervovány. Za vhodných podmínek pryskyřice pomalu ztvrdne v jantar a to, co je v ní uchováno, zůstane neporušeno celá tisíciletí. Jantar je tedy fosilizovaná pryskyřice ze stromů, které rostly v dávné minulosti. V Římě byl vysoce ceněn pro svou krásu a údajnou schopnost ochránit toho, kdo jej nosí. Jantar byl také součástí léků a mastí. když hoří vydává příjemnou vůni a proto byl odedávna součástí vonných směsí.

6 g (2 - 18 mm)

V případě, že je v nabídce více velikostí a velikost nelze vybrat, specifikujte svůj požadavek v poznamce. děkujeme.
Pokud není v popisce výše výslovně uvedeno, dárkové balení není součástí dodávky. Pokud je vyobrazena krabička, vyhrazujeme si možnost krabičku zaměnit.
Můžete využít široké nabídky dárkových krabiček.
 
 
Náš web při poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace